Powrót
Poprzedni produkt Następny produkt
 

Fossil ES3165 damski

Cena: 510,00zł (600,00zł)
dostawa w 24h kurierem GRATIS
Opis produktu
Mechanizmkwarcowy
Kopertakoperta stalowa inny koloru srebrnego
Pasek/Bransoletabransoleta stalowa koloru srebrnego
Szkiełkomineralne
Tarczabeżowa
Wodoszczelność50m
Datownikwyświetla dzień miesiąca
Gwarancja2 lata
Porównaj
zegarek Fossil ES3165


Dostawa
Gwarancja
Grawerowanie
Inne
 1. Zegarki objęte znacznikiem „dostawa 24h” są dostępne od ręki.
 2. Jeżeli do godz.13.00 złożymy zamówienie z opcją płatności przy odbiorze, nasze zlecenie zostanie zrealizowane tego samego dnia, a wybrany zegarek otrzymamy nazajutrz. W przypadku innych form płatności, zegarki są pakowane dopiero po wpłynięciu pieniążków na konto sklepu.
 3. Zegarki wysyłane są codziennie, oprócz sobót i niedziel. Zamówienia z weekendu realizowane są w poniedziałki.
 4. Każdy może w bardzo prosty sposób wybrać najdogodniejszy dla siebie termin dostawy. W momencie składania zamówienia, w polu „uwagi” wystarczy wpisać datę.
 5. Nie jest możliwe ustalenie godziny dostarczenia paczki przez kuriera, ponieważ jego czas pracy oraz trasy są zaplanowane już wcześniej.
 6. Zegarki wysyłamy za pośrednictwem firmy DHL. Klient nie ponosi żadnych kosztów przesyłki, pod warunkiem, że nie jest to paczka za granicę. W takiej sytuacji korzystamy z usług Poczty Polskiej. Koszty ustalane są według obowiązujących stawek i doliczmy je do rachunku Klienta.
 7. Paczka jest umieszczona w oryginalnej torebce foliowej DHL, która jest bardzo wytrzymała. Po jej zamknięciu nie da się otworzyć przesyłki, bez pozostawienia śladów. Nienaruszony stan opakowania, gwarantuje Klientowi, iż paczka nie była wcześniej otwierana.
 8. Każdy zamówiony u nas zegarek wysyłamy Państwu w niepowtarzalnej, kolorowej puszce marki Fossil. Dodatkowo tak zabezpieczony zegarek umieszczamy w sztywnym kartoniku, chroniącym pakunek przed ewentualnymi uszkodzeniami. W razie zaginięcia przesyłki lub innego, nieszczęśliwego przypadku, również nie ma problemu, ponieważ wszystkie paczki objęte są ubezpieczeniem.
 9. Do zegarków, oprócz karty gwarancyjnej, dołączamy paragon fiskalny. W razie potrzeby możliwe jest również wystawienie faktury VAT.
 10. Wszystkie zegarki FOSSIL objęte są 2-letnią gwarancją.

Centralny punkt serwisowy:

Anyro & Co. Sp. z o.o.
Poleczki 13
02-822 Warszawa
Telefon: 022 464-59-07
Email: serwis@anyro.eu

Serwis pracuje:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16


W przypadku zgłaszania reklamacji lub naprawy pogwarancyjnej należy przesłać do Centralnego Punktu Serwisowego:

 1. Uszkodzony zegarek
 2. Opis uszkodzenia i żądanie Reklamującego
 3. Druk gwarancji (w przypadku, gdy jest to naprawa gwarancyjna)
 4. Dane klienta
  • nazwisko,
  • imię,
  • adres korespondencyjny
  • telefon kontaktowy,
  • adres e-mail.

Reklamacje należy zgłaszać osobiście bądź za pośrednictwem Poczty Polskiej (list polecony) lub firm kurierskich. W przypadku zgłoszeń wysyłkowych, koszt przesyłki pokrywa nadawca.


Drogi kliencie,

Grawerowanie to świetny sposób na stworzenie trwałej i oryginalnej pamiątki. Idealnym miejscem do umieszczenia interesującej nas treści jest dekielek zegarka. Dzięki sprawdzonej i nowoczesnej technologii, potrafimy wygrawerować nawet bardzo złożone wzory i teksty. Grawer ma formę wklęsłego rysunku. Wygląda to bardzo estetycznie i nadaje zegarkowi niepowtarzalny charakter.

Niestety zdarzają się też zegarki, na których nie można nic wygrawerować. W takim wypadku od razu dzwonimy do Klienta w celu przekazania tej informacji i wprowadzenia ewentualnych zmian w zamówieniu.
Bez względu na ilość znaków, koszt usługi grawerowania wynosi zawsze 30 zł.

Warto również pamiętać, że zamówienie zegarka z usługą grawerowania wiąże się z rezygnacją z możliwości zapłaty „za pobraniem” oraz wydłużonym o 2 – 3 dni oczekiwaniem na dostarczenie przesyłki.ES3165


Share on Facebook
Informacje
Sklep internetowy prowadzi:
Firma Brylant
58-530 Kowary ul. 1 Maja 37
tel. 75 718 30 46 lub 801 011 232

email: kontakt@zegarki-trend.pl

Opinie

Brak produktów do porównania. Wybierz w karcie produktu i dodaj max. 3 produkty.